Europejski Punkt Informacyjny IPR jest inicjatywą Komisji Europejskiej zapewniającą profesjonalne i darmowe doradztwo w zakresie praw własności intelektualnej dla rzeczywistych i potencjalnych beneficjentów badawczo-naukowych projektów finansowanych ze środków unijnych, jak rownież dla małych i średnich przedsiębiorstw zaangażowanych w międzynarodowy transfer technologii.

Jeśli potrzebujesz porady w kwestii związanej z prawem własności intelektualnej, chcesz zdobyć najnowsze informacje ze świata nauki, badań i rozwoju w Europie, bądź jesteś zainteresowany kursem o własności intelektualnej to zwracając się do Europejskiego Punktu Informacyjnego IPR trafiłes pod właściwy adres.

Infolinia

Infolinia jest obsługiwana przez prawników z doświadczeniem w prawie własności intelektualnej. Oferujemy  indywidualne doradztwo w kwestiach własności intelektualnej, opiniowanie wstępnych wersji umów konsorcyjnych, transferowych, bądź licencyjnych, klauzul prawnych i innych materiałów związanych z prawem własności intelektualnej. Nasi eksperci w ciągu trzech dni roboczych przygotują i wyślą odpowiedź na zadane zapytanie.

Kampanie świadomościowe i trening

Zespół Europejskiego Punktu Informacyjnego IPR uczestniczy w tematycznych konferencjach i sympozjach informując o swojej misji oraz organizuje indywidualne sesje treningowe, kursy i wyklady w dziedzinie własności intelektualnej na terenie całej Europy. Dużą popularnością cieszą się również seminaria internetowe – kursy prowadzone na żywo w sieci.

Publikacje i materiały informacyjne

Skrypty, autorskie zeszyty, czy analizy przypadków stanowią ważne źródło informacji o zagadnieniach dotyczących własności intelektualnej w biznesie oraz w projektach  badawczo-naukowych. Na stronie Europejskiego Punktu Informacyjnego IPR dostępna jest internetowa biblioteka dająca dostęp do użytecznych dokumentow zwiącanych z tematyką własności intelektualnej, a w ukazującym sie co kwartał biuletynie i cotygodniowych gazetkach można znaleźć informacje o najnowszych wydarzeniach w dziedzinie ochrony własności intelektualnej.

Jesli chcesz wiedzieć wiecej o Europejskim Punkcie Informacyjnym IPR odwiedź naszą stronę European Union IP Helpdesk, bądź skontaktuj się bezpośrednio z zespołem Infolini:

Telefon: +34 965 90 9692

Email: service@iprhelpdesk.eu

W sprawach treningu prosimy pisac na adres training@iprhelpdesk.eu